| Lovedove222 a întrebat:

Am instalat google crome si vreau sa printez ceva si nu merge adica dau clik dreapta sh imi arata copiati. detalii si nu mai stiu ke dar nu arat print plzzzzzzzzzzzzz ajutati-ma. dau funda:Xsa imi explicati mai koncret

3 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Apasa CTRL+P si daca ai o imprimanta cuplata la calc o sa iti apara fereastra de print.

Daca te intereseaza si alte Tutoriale PC, uite aici unele destul de faine: http://www.tutorialepc.ro

| JustBeEvil a răspuns:

Pai daca este vorba de un text chiar si o fotografie da-i copy. Dupa aceea intrii pe Microsoft office word si dai click dreapta si dai paste. Apoi gasesti sus in stanga o imprimanta mica. Dai pe ea, iti apare o iconita(cu cate copii vrei sa faci etc etc (vezi tu la momentul respectiv)si dai print sau ok(depinde ce scrie acolo) si bagi hartia(inainte sa dai click pe ok sau print)si gata... sper ca te-am ajutat

| JuStOkTa a răspuns:

Pai mai intiîi cred ca ar trebuie sati înscrii imaginea in computer o iei de acolo cu tehnica drag and drop adica o miste din google chrome pe desktop apoi o deschizi dai click drept si ii dai print succes!