| DanielGeorgeGD94 a întrebat:

Cand eram mai.mic eram al doilea cel.mai inalt din clasa acum sunt al patrulea.Nu stiu ce sa zic dar am impresia ca nu mai cresc deloc.Ce as putea face in privinta asta?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Practică un sport de înălțime: înot, handbal, volei, baschet.
Pa, pa.

| T0T a răspuns:

Practici sport și încearcă să ai o alimentație cât mai vastă. Ești în creștere, ai nevoie de o alimentație sănătoasă și multă. Și nu neglija somnul.

| TheWalker11 a răspuns:

Fa un sport. Innotul si basketul in primul rand apoi ar mai fi voleiul. Ce inaltime ai si cati ani ai?

| Vladd97 a răspuns:

Ba frate, daca esti nascut in '94 tu vrei sa mai cresti?

| DanielGeorgeGD94 explică:

Sunt născut în 2000 am înăltimea de 1, 74