| anytha13 a întrebat:

Cand eram mai mica 10-12 ani undeva pe aici credeam ca varsta de 14 e destul de importanta dar nu la fel ca cea de 18 ani! Oricum.asemanatoare!
Credeam ca la 14 ai destule porti deschise...Saptamana viitoare (vineri) implinesc 14 ani si abia acum mi-am dat seama ca nu e asa de importanta varsta asta... E la fel ca celelate!
Credeam ca la 14 ani gata; primul iubit, primul sarut!:))
Unele au priul iubit si primul sarut si mai devreme!;))

Dar. vad ca nu e asa chiar daca sunt indragostita nebuneste de u baiat mai mare decat mine cu 3 ani si el e indragostit de mine nu putem fi impreuna din cauza parintilor mei. spun ca acum trebuie sa imi stea gandul la invatat nu la el.cu toate ca zic ca-s multumiti de mine de cum invat!

nu stiu. voi ce credeti.varsta de 14 ani e asa de importanta precum o credeam eu?

P. s
http://www.youtube.com/watch?v=kkK_RoQSoG0&NR=1
Stiu ce mel e cantata de Proconsul dar. cum se numeste melodia?

3 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Proconsul-cerul

Orice vasta e importanta si mereu cand esti mic ti se pare ca 14 asni e o varsta importanta, insa in momentul cand ajungi sa o ai iti dai seama ca nu e asa mare lucru.

| VoiceWithin a răspuns:

Da sincer si eu credeam asta dar vad ca nu e asa important, vedem mai bine lumea cu ochii de acum decat cum vedeam lumea cu ochii de copilas mai mic tongue gandesti mai bine cand esti mai mare

| SlowLikeSnow a răspuns:

Cum ai putut sa le spui parintilor ca-ti place de el si ca ai vrea sa fiti impreuna?:O:O:O:O:O Daca intr/adevar vreti sa fiti impreuna ar trebui s-o faceti pe ascuns ca sa mearga...ASTA E PAREREA MEA.
papa