| popmirgea87 a întrebat:

Cand eram mic am crescut la bunici cu inca o fata (si ea a crescut la bunicii ei)si acum am facebookul ei si ea nici nu cred ca isi mai aminteste de mine(am crescut la bunici acum multi ani si acum am 15 ani)si as vrea sa intru in discutie cu ea dar mi-e rusine, sa o intreb macar daca mai ma stie(si
nici nu cred ca isi mai amintest de mine)deci?

3 răspunsuri:
| JustMusic a răspuns:

De unde sti ca ea nu gandeste la fel? Fa primul pas ce va fi va fi

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Frate...nu risti nu castigi!big grin
Risca, daca nu te cunoaste mai, n-ai ce pierde, daca intrii in discutie ai numai de castigat!big grin
Pacebig grin!

| VOLVO4LIFE a răspuns:

Intri in discutie cu ea, ii zici:''parca te cunosc de undeva'', ea va intreba de unde si ii zici ca ati crescut amandoua la bunici vostri.