| popmirgea87 a întrebat:

Uitati care e problema: cand eram mic am crescut la bunici cu inca o fata (si ea a crescut la bunicii ei)si acum am facebookul ei si ea nici nu cred ca isi mai aminteste de mine(mai mult ca sigur nu-si mai aminteste de mine) (am crescut la bunici acum multi ani si acum am 15 ani)si as vrea sa intru in discutie cu ea dar mi-e rusine, sa o intreb macar daca mai ma stie(si nici nu cred ca isi mai amintest de mine). In fine. cine imi da cel mai bun raspuns dau fundabig grin

4 răspunsuri:
| sherlynjb a răspuns:

Eu cred ca, chiar ar trebui sa intri in discutie cu eahappy...adica sunt sigura ca i-ar placea foarte mult deoarece asta suna ca inceputul unei povesti de dragostehee hee...si fetele de obicei viseaza la chestii deastea..adica daca pe mine m.ar contacta un amic din copilarie ar fi foarte frumoshappy.

| popmirgea87 explică (pentru sherlynjb):

Mdaaa da mi-e rusinelaughing
si nu stiu daca procedeaza cum ai zis tulaughing si atunci ma fac de raslaughing))))
da-mi inapoi un mesaj cu ce crezi.pls

| sherlynjb a răspuns (pentru popmirgea87):

Asa e cum zice si SabinaBwinking.Nu as vedea cu ce t-ai putea face de rasstraight faceca doar nu o iei din primalaughingdaca nu vei intra in vorba cu ea iti va parea rau toata viatastraight face, pentru inceput vorbeste cu ea o perioada si amintestei de vremurile bune in care radeati si va jucatihee heedupa invit-o in oras la un sucwinking

| SabinaB a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa ai mai mult curaj in tine si sa vorbesti cu ea, pentru ca prieteniile care erau in copilarie nu se uita niciodata. Incearca sa ii dai like-ri la poze si cand o sa vada poza de la profilul tau poate o sa se aprinda un becusor in cap laughing Incearca, nu ai nimic de pierdut. daca nu o sa incerci acum ti se va spulbera sansa de a va incepe din nou prietenia. Bafta