| popmirgea87 a întrebat:

Deci uitati care e problema: cand eram mic am crescut la bunici cu inca o fata (si ea a crescut la bunicii ei)si acum am facebookul ei si ea nici nu cred ca isi mai aminteste de mine(am crescut la bunici acum multi ani si acum am 15 ani)si as vrea sa intru in discutie cu ea dar mi-e rusine, sa o intreb macar daca mai ma stie(si nici nu cred ca isi mai amintest de mine). In fine.

3 răspunsuri:
| DDede a răspuns:

Alex daca nu incerci, nu castigi! De ce sa-ti fie rusine sa vorbesti cu o prietena din copilarie? Este foarte placut asta, sa-ti aduci aminte de trecut si de toate prostiile pe care le faceati.Parerea mea este sa-ti iei inima in dinti si sa ai curajul sa vorbesti cu ea si sa-i aduci aminte daca nu mai stie de asta.Bafta!

| popmirgea87 explică (pentru DDede):

Daaaa da stii care-i treaba? mi-e frica ca zice ca nu o intereseazalaughingrolling on the floor si din astealaughing

| DDede a răspuns:

Ok,sa spunem ca o sa fie asa dar daca nu o sa fie? Totusi, nu ai ce sa pierzi daca incerci si lasa frica si rusinea si tot la o parte! Eu ti-am spus parerea mea, mai departe tu decizi!big grin