| AnNdradaA a întrebat:

Cand fac cont pe facebook trebuie sa pun numarul de telefon pentru a primi un cod. Aveti idee ce-as putea face pentru a numai trebui sa pun numarul de telefon?

8 răspunsuri:
| DiannaDia a răspuns:

Nu trebuie sa ti-l pui. asta doar cand ti-l instalezi pe telefon. stai calm, nu e public. poti sa-l vezi doar tu

| AnNdradaA explică (pentru DiannaDia):

Chestia este ca nu ma lasa sa intru pe facebook daca nu bag numarul de telefon, ai idee ce pot face in cazul asta? :*

| DiannaDia a răspuns (pentru AnNdradaA):

Da, scrie numarul de telefon si da dupa la privat, astfel il poti vedea doar tu happy

| AnNdradaA explică (pentru DiannaDia):

Scriu numarul, intru pe facebook, merge... ies de pe facebook si trebuie sa bag din nou numarul... in ritmul asta o sa am nevoie de un numar de telefon de fiecare data cand vreau sa intru pe facebook pentru ca nu merge sa bag acelasi numar de 2 ori

| DiannaDia a răspuns (pentru AnNdradaA):

Hmmm,oare de ce iti apare asa? wait...

| AnNdradaA explică (pentru DiannaDia):

Nu stiu, e foarte ciudat.

| BandOfHorses a răspuns:

Nu se poate, face parte din securitatea facebook-ului, foloseste un numar vechi.

| AnNdradaA explică:

Daca nu bag numarul de telefon nu pot intra pe acel cont, ce pot face in acest caz? thinking