| Andrey222 a întrebat:

Cand ii vorba de bataie n-am tupeu sa dau cu pumnu chiar daca vreau sa dau ceas putea sa fac ca sa am increderea si tupeul sau dau in cineva cand ii vorba de bataie sau ceva?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu esti baiat si n-ai tupeu, frate eu sunt fata si l-am batut pe unul si i-am scapat si un pumn sub ochiul drept.Pai n-ai nevoie de tupeu ai nevoie de multi nervi si totul vine de la sine fal pe ala sa te scoata din minti si din senin aplica-i una sub centura de inceput ca sa il amortesti apoi dai la moaca cat poti da nu uita sa tii garda sus ca altfel te desfigureaza.La bataie sa lu lasi mana moale niciodata si mai ales tine pumnul incordat si dai pe unde apuci:d succes la bataielove struck

| Andrey222 explică (pentru anonim_4396):

Ai ca mai spart ce raspuns mi-ai dat si oricum eu vreau sa dau cu pumnu dar zici ca nu ma alsa ceva