| Ramonaaaa a întrebat:

Cand imi indrept parul cu placa abia daca sa observa.La unele colege de ale mele chiar se vede daca si-au intins parul cu placa.Eu am parul cu mult volum.Asta ar putea fi cauza? Mentionez ca placa este 2 in 1 cu ondulatorul.
Si nici cu ondulatorul nu imi sta cret doar un pic ondulat.Si ma dau cu fixativ dar imi sta maxim 1 orastraight face.
De ce? Ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| Anonimusss a răspuns:

Placa ta probabil nu este suficient de puternica...de obicei asa sunt cele care au mai multe optiuni... te-as sfatui sa-ti iei placa si ondulatorul separat

1 răspuns:
| Alina_9354 a răspuns:

Da asta e cauza, placa nu este buna! Asa spunea si o colega de-a mea ca are volum si nici o placa nu-i poate intinde parul iar cand si-a intins parul cu placa mea a ramas gura cascalaughing Nu-i venea a crede cat de drept era! Dar am si investit in placa aia 4 mil, am luat-o de la o firma din Anglia dar sigur se gasesc bune si pe aici dar foarte scumpesad