| TuSiEu'Ba a întrebat:

Fetelor :X Eu am parul cret adica e ondulat.si ideea este ca imi place cum imi sta, dar alteori chiar nu'mi sta deloc bine. ce sa'i mai fac? De obicei obisnuiesc sa mi'l dau cu spuma si fixativ apoi sa il indrept la varfuri. Ce sa-i mai fac?straight face

5 răspunsuri:
| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Incearca sa-l piepteni putin si cu peria rotunda... Poate ii va da o alta forma si vei putea sa-i mai schimbi modul de a-l face.

| madaluhsha a răspuns:

Off. j mie mi-se intampla (desi nu il am cret) dar eu atunci cand il spal il unul cu feonul si cu o perie rotunda si ii dau o forma.sau incearca sa-ti pui o cordelutabig grin

| biabianca a răspuns:

Sunt in situatia ta :d. si depinde si cum dormi si cum ti se aranjeaza parul. blushing

| TuSiEu'Ba explică:

Il prind mai mereu si de aceea am pus aceasta intrebare.:*

| laalaa a răspuns:

Sa-l prinzibig grin.