| anastasia0606 a întrebat:

Luni trebuie sa primesc un colet prin posta romana cu plata ramburs. stiti daca pot verifica coletul inainte de plata? Multumesc!

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca vine cu Posta Romana Nu poti verifica coletul!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu se poate. Posta nu accepta asa ceva. Daca crezi ca poti avea probleme mai bine chemi 2-3 martori.

| anastasia0606 explică (pentru Salontanul):

Am putina teama pentru ca suma e prea mare si imi e teama sa nu iau teapa. Spune-mi mai mult despre martori? Multumesc!

| Salontanul a răspuns (pentru anastasia0606):

Pai ce sa-ti spun: iei 2-3 prieteni care vor sa vina ca martori. In caz de ceva faci reclamatie la politie pentru ca ai adresa la expediator si (probabil) si numarul de telefon. In reclamatie specifici ca iti rezervi dreptul sa-l dai in judecata.

| anastasia0606 explică (pentru Salontanul):

Multumesc! O seara placuta!