| croissant a întrebat:

Cand incep sa cada frunzele? Dar sa nu fie nici prea frig. Ma gandeam sa imi fac o poză de toamnă

Răspuns Câştigător
| Catalina990099 a răspuns:

Pe la jumătatea lui octombrie. Mai ales lângă o pădure (pentru poze)

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si ai nevoie de pregatire pentru asta? Cand vezi ca pica frunzele si e caldut afara fugi si fagi poza... mare rahat cu cocos

| Adry05 a răspuns (pentru suntserios):

N-ai priceput tu... Trebuie sa fie mai dezbracata fata sa faca poza like-uri, dar ea cum e o persoana care tine la ea si corpul ei, ii e frica sa nu raceasca asa dezbracata

| Elide a răspuns:

Prin octombrie, pe la sfârșit