| IoanaG18 a întrebat:

Când întra alocatia pe card BT?
Am 18 ani și continui liceul, luna aceasta am făcut cererea de alocație.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil ca la finalul anului scolar. Ori la inceputul anului (calendaristic) viitor.

| Ariana131 a răspuns:

Oho, ai de așteptat mult și bine. Eu am făcut cererea in ianuarie la sfârșit și mi-a intrat in mai, după ce m-am dus la secretariat sa întreb dacă mi au dus dosarul, răspunsul lor a fost ca da, iar în câteva minute au intrat pe cardlaughing dacă nu ma duceam atunci, imi intrau după ce terminam cu bacullaughing))