| BrokenAngel123 a întrebat:

Hei, am o întrebare cam ciudata, dar na... daca in clasa am un coleg si cand ma apropii de el imi bate inima tare, dar eu am iubit si l iubesc si sunt îndrăgostită de el, si nu prea imi pasa de băiatul asta din clasa mea, adica nu dau niciun ban pe el, de ce imi bate inima asa tare? Ca sincer nu e vorba de îndrăgosteala

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil te intimideaza, iti e frica de el, intr-un fel sau altul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred că-l placiwinking.

| BrokenAngel123 explică:

Creca probabil ma intimidează doar

| BrokenAngel123 explică:

Probabil ma atrage fizic, dar chestia e ca eu am sentimente pentru altcineva, nu vreau alta persoana in viata mea in afara de iubitul meu, si numai cat ma gandesc ca as putea sa o termin cu iubitul meu pentru alt baiat incep sa plang toata ziua...chiar nu vreau alt baiat in viata mea, nu stiu daca e o iluzie ca plac băiatul ala, pentru ca sincer, chiar ma feresc de el; eu il vreau doar pe iubitul meu...