| madaliyina a întrebat:

Cand intri pe profilul lui X ( X este o persoana de pe facebook) iti apare o poza noua de profil. Cand dai click pe ea ca sa vazi poza mare nu se deschide poza ci se deschide albumul 'Profile picture'. Si in acest album nu apare acea poza deci nu ii poti da like sau comment. Sper ca ati inteles :*. Pentru primul care ma ajuta FUNDA :*

2 răspunsuri:
| Maduux a răspuns:

Pai asta inseamna ca poza este pusa pe privat. Poti face si tu asta
Fundaaa?puppy dog eyes

| madaliyina explică:

Pai si cum pun poza pe privat?