| DiaPink147 a întrebat:

Hei, TPU! Azi dimineata am intrat pe facebook si am dat click pe remove profile picture, crezand ca doar o inlatura ca si poza de profil, lasand-o in album. urmand ca eu sa imi pun alta. Dar, din pacate, dupa ce am dat remove s-a sters si ca profil, si din albumul pozelor de profil. As vrea tare mult sa aflu cum pot sa o recuperez (cu tot cu like-uri si comentariile ei). Asta daca se poate. (Mi-era o poza foarte draga si persoanele care mi-au lasat comentarii si like-uri, iarasi, foarte dragi.) Sper sa ma ajutati! Cel mai bun raspuns are funda! happy

3 răspunsuri:
| PatriiCookye13 a răspuns:

Nu cred că o poţi recupera. Dar de ce nu o pui din nou?

| DiaPink147 explică (pentru PatriiCookye13):

Am pus-o din nou, insa nu despre asta era vorba. ci doar faptul ca aveam comentarii de la persoane foarte dragi si nu voiam sa le pierd. acum. nu e un capat de tara! big grin

| PatriiCookye13 a răspuns (pentru DiaPink147):

happy