| sweet_1526 a întrebat:

Cand intru in control panel sa dezactivez niste programe, nu pot si imi apare : "the windows intaller service could not be accessed.this can occur if you are running windows in safe mode, or if the windows intaller is not correctly installed. contact your support personnel for assistance."
1. cum dezactivez modul de siguranta?
2.cum dezactivez acele programe?

2 răspunsuri:
| funkky a răspuns:

In primul rand :d
daca sti cum sati instalezi windowsu date si pune-l iar ...doar pe partitia C... D`u lasa-l asahappy
daca nu cheama pe cineva sa til punahappy

| dududragos a răspuns:

In safe mode intri de obicei cand pornesti calculatorul depa ce ti s-a oprit dintr-o data. Daca ai windowsul corect instalat restarteaza-ti calculatorul si incearca din nou.