| Gabry33 a întrebat:

Cand intru pe id nu se conectează si scrie : There was a problem signing you in to Yahoo Mesenger.Your acount has ben locked. Please clik forgot Password to start the un loking proces. Inseamnă ca am id-ul blocat? dacă da cum fac sa il deblochez, ca incerc de o saptamana si tot asa apare sad nici intrebarile secrete nu le mai stiu

3 răspunsuri:
| Trippy a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa iti faci id nou. Daca nu cauta pe net un site de unde poti downloada,, the dark unlocker".Ps.Nu ai aflat de la mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Contul tau de mess a fost blocat pentru al debloca trebuie sa iti schimbi parola pentru a o schimba trebuie sa dai dublu click pe sigle cu mess si joc scrie forgot your passwort si dai pe el si iti schimbi parola.Succes,sper ca te-am ajutat. Funda? te rog

| LolaLollita a răspuns:

E blocat. Logheaza-te pe mail si se deblocheaza.