| Maria_8895 a întrebat:

De azi dimineata, cand incerc sa intru pe messenger, imi scrie urmatorul lucru: "There was a problem signing you in Yahoo! Messenger. Your account has been locked. Please click 'Forgot Password...' to start the unlocking process. Si mai sunt niste numere intr. o paranteza. Daca dau click pe 'forgot password', mi se deschide internetul si trebuie sa ma loghez pe email. Am intrat si pe alt id pe acelasi messenger si merge, apoi am intrat pe id-ul meu pe meebo si a mers. Stie cineva ce se intampla si cum il pot repara?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Si te-ai logat pe e-mail? Dar aici merge sa te loghezi?
http://webmessenger.yahoo.com/
De cate ori ai scris codul gresit la conectare?

| DeyCj a răspuns:

Păi urmează paşii pentru deblocarea contului(posibil să fi introdus greşit parola de mai multe ori şî de aia ţi-o blocat contul). Succese

| stanly7 a răspuns:

Si fii atent sa nu ai si caps lock apasat si sa scrii cu majuscule.