| Gabry33 a întrebat:

Cand intru pe id nu se conectează si scrie : There was a problem signing you in to Yahoo Mesenger.Your acount has ben locked. Please clik forgot Password to start the un loking proces. Inseamnă ca am id-ul blocat? dacă da cum fac sa il deblochez, ca incerc de o saptamana si tot asa apare sad nici intrebarile secrete nu le mai stiu

3 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

E blocat. Logheaza-te pe mail si se deblocheaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Contul tau de mess a fost blocat pentru al debloca trebuie sa iti schimbi parola pentru a o schimba trebuie sa dai dublu click pe sigle cu mess si joc scrie forgot your passwort si dai pe el si iti schimbi parola.Succes,sper ca te-am ajutat. Funda? te rog

| Trippy a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa iti faci id nou. Daca nu cauta pe net un site de unde poti downloada,, the dark unlocker".Ps.Nu ai aflat de la mine.