| coитⁿтρu a întrebat:

Cand intru pe youtube sa ma uit la un video, se blocheaza browseru` si trebuie sa il inchid din Windows Task Manager(CTRL+ALT+DEL) sau sa dau restart la pc.

Din ce cauza se blocheaza?

Răspuns Câştigător
| AlexandruVlad432 a răspuns:

Incearca sa downloadezi ultima versiune de Mozilla Firefox si Adobe Flash Player big grin

2 răspunsuri:
| MilitaruBianca a răspuns:

1. dai restart la pc.
2. se blocheaza pentru ca youtube-ul este supra incarcat incearca pe http://www.trilulilu.ro/
3. FUNDITA?

| AlexandruVlad432 a răspuns (pentru MilitaruBianca):

"2. se blocheaza pentru ca youtube-ul este supra incarcat " Nu este adevarat. Daca ai un browser bun si la zi nu patesti nimic. In plus Youtube are o gama mult mai larga de video decat Trilulilu happy