| KiGtOgT a întrebat:

Cand iti cumperi ceara de epilat e intr'un borcan, nu? Cam cat costa? Se poate incalzi si la microunde daca nu am aparat special?

3 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Eu am vazut intr-o cutie de plastic, da se poate incalzi la microunde sau in apa fiarta( pui o oala cu apa, pui cutia cu ceara in apa si incalzesti apa). Eu am vazut cu 8 lei, 5 la Real, depinde daca vrei simpla sau mai sofisticata.

| KiGtOgT explică (pentru AtateaConditii):

Ce inseamna "mai sofisticata"? Ce au cele mai sofisticate si cele simple nu au?

| AtateaConditii a răspuns (pentru KiGtOgT):

Poi unele sunt doar cu miere, altele sunt cu rasina si alte flori. Sofisticate insemnand ca sunt si scumpe unele ca au mai multe componentehappy si bineinteles ca sunt mai bune. Fiecare cu ce isi permite.