| Matei2512008 a întrebat:

Când merg la baie, dacă urinez la pisoar nu pot! Ce pot sa fac?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce nu poti?
Iti este rusine de ceilalti baieti?

| Matei2512008 explică (pentru Violleta2022):

Da, cum pot sa scap?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Matei2512008):

Faci ce fac toti baietii: iti deschizi pantalonii, scoti cucul si te relaxezi ca sa porneasca jetul de urina!
Incearca sa nu te uiti la alti baieti cand esti cu mana pe propriul cuc, doar uita-te la ce ai tu in mana si relaxeaza-te, imaginandu-ti ca esti acasa, singru in baie.

| Matei2512008 explică (pentru Violleta2022):

Multumesc!

| Matei2512008 explică (pentru Violleta2022):

Mai am încă o întrebare: Dar nu imi văd ceilalți băieți scula

| Violleta2022 a răspuns (pentru Matei2512008):

Si daca iti vad altii scula, ce? Crezi ca ei nu au tot una la fel?

| Matei2512008 explică (pentru Violleta2022):

Și dacă imi o ating și vor sa i-o arat celorlalți?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Matei2512008):

Vezi sa nu te atinga Politia, ca-i ilegal sa-ti scoti puta pe strada sa faci exchibitionism.
Atingeti-o in casa la tine cat vrei, dar nu afara, nu in spatii publice ca te baga Politai la zdup.

| 1997onur a răspuns:

Ai vrut sa spui picior? Adică te așa fără sa vrei la picioare? Pai stai la la distanță adică mai puțin departe nu știu cum sa spunlaughing))) adică nu te pisa chiar pe picioare laughing)))

| andreierdna91 a răspuns:

Simplu, nu te mai duci. Mergi la o toaletă normala