| AdrianBica a întrebat:

Un lucru care mi s-a intamplat cam de 3 ori in 2 sap la supermarket: Cand intru in baie si merg la pisoar, ma uit prin preajma si ce vad? O FEMEIE de servici, in baie la baieti... Nu vi se pare enervanta treaba? Adica merg in baie la barbati, la pisoar, si aia la 3 metri de mine sterge cu mopu. Atunci de ce mai ii baie pentru barbarti? De ce nu scrie baie mixta?

1 răspuns:
| PetreConstanta a răspuns:

Draga - facea si ea curat si cu ocazia asta mai vedea si ea ceva - pote ii duce dorul - nu fii rau -