| ioana181 a întrebat:

Cand mergeti la mall cu ce va imbracati? Adica va luati cele mai bune haine, sau va imbracati normal? Eu ma imbrac normal...Adica un tricou sau camasa si blugi sau o fusta. Va intreb pentru ca inca mai vad lume la mall imbracata ca de nunta, femeile coafate si barbatii la costum.

Răspuns Câştigător
| shtephie a răspuns:

Ma imbrac lejer.sa ma simt bine si cu incaltaminte confortabila...pentru ca noi fetele petrecem destule ore in mall happy

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Aici depinde mult impresia pe care vrei sa o lasi celor din jur. O fata poate sa se mbrace ceva mai simplu pe cand o femeie trebuie sa fie un pic mai eleganta.

| JustMe a răspuns:

Si eu ma imbrac normal cand merg la mall: tricouri, maieuri, camasi, blugi sau fuste, nimic extravagant. Am vazut si eu femei imbracate ca la nunta si mi se pare ft aiuria.

| aиdяaaa●• a răspuns:

Fiecare cu stilul luilaughing
De fiecare data cand ma duc in Mall ma imbrac normal.Nu ma vad imbracata cu haine elegante, de ocazie si incaltata cu tocuri de 12 cm ca ma duc si eu in mall...oh go onlaughingTrebuie sa ma simt eu cat mai binebig grin
Acei oameni poate au intalniri sau chetii de genu'thinking

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Eh, acum fiecare cu gusturile lui.
Eu mă imbrac lejer, comod dar in acelaşi timp si la modă, adică nici de nunta cum ai zis tu, dar nici in haine de casă.

| Madalina1455684 a răspuns:

Poate ca barbatii vin de la servici iar femeile intotdeauna le-a placut si le place sa mearga aranjate.Bine acum nu neaparat ca de nuntawinking. Si eu m-as duce normal daca as fi aproape de mall.big grin

| Boniboon a răspuns:

De obicei imi iau o preche de jeansi si un tricou, nimic interesant.

| ByBySwEetY a răspuns:

Sa scrii asta la status p mess sh adaugacall meui nu ii place cum te imbraci? vz uh cate buzz`uri primestiwinkinglaughing)

| SweetyNuta a răspuns:

Pai eu ma imbrac normal.Nici ca la nunta, dar nici ca acasa.Eu consider fiecare cu gustul lui.De exemplu eu : ma imbrac comod, normal, la moda, etc.Nu exagerez.

| kayla a răspuns:

Si eu ma imbrac normal
poate au o intalnire sau asa ceva
insa doar pentru cumparaturi sau unsuc nu merita sa te imbraci "la costum"