| sorynake a întrebat:

Cand pornesc gta 4 imi apare fatal error d3d si mai scrie ceva, ce sa-i fac?
funda?

Răspuns Câştigător
| NECUNOSCUT111245 a răspuns:

Fii atent cum sa faci daca nu ai insstalat
Game for windows live al descarci si al instalezi si rockestar games social club si le descarci dar gta iv merge doar pe windows xp SP 3 sau pe vista sp1 si pe windows 7 eu am windows 7 si merge foarte bine.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cauti alt gta, asta pe care il ai nu a fost uploadat bine si are acel defect care ti-l spune.

| StefyLaur00 a răspuns:

Eu am o problema mai mare.Cand intru in el apas start si apar personajele.Si de acolo mi se face imaginea neagra si imi iese din joc.Ma ajuta cineva?