| gogualex a întrebat:

Salut am un joc preferat adica "Critical strike portable 2" si imi cere unity web player...am instalat aceasta 'aplicatie' cand pornesc jocul online apare interfata apoi cand ma conectez pe un server imi apare o fereastra alba in care are simbolul de la unity.w.player si scrie : the content was stopped because a fatal content error has been detected...ma pueti ajuta va rog?

2 răspunsuri:
| miTzuliK93 a răspuns:

Treaba asta e doar o problema de interactiune intre browserul tau si Unity Web Player sau intre Unity Web Player si aplicatia in sine, adica acel joculet.

Eu stiu doar o solutie: schimba browserul. (de preferat FireFox)

| gogualex explică (pentru miTzuliK93):

Am schimbat si browser-ul in firefox si tot nimic..si acolo la eroare zice sa le trimit si un email sa le dau si reort si am dat email-ul...si apoi mi-au raspuns ca tot din cauza browser-ului dar tot nu merge