| FanMJJ a întrebat:

Cand se dau martisoare pana la urma? Unii spun ca de 1 martie dau baietii la fete si invers, altii spun ca de 1 dau fetele la baieti si de 8 baietii la fete. Deci pana la urma cand se da?

12 răspunsuri:
| nyko06 a răspuns:

Nu se daumartisoare la baieti, pe 1 martie baietii dau martisoare fetelor / profesoarelor si pe 8 fetelor / mamelor se dau flori.

| Jesss a răspuns:

Fetele nu dau niciodata martisoare baietilor. Cine ti-a spus prostiile astea? Martisoarele se dau pe 1 martie.

| blondinavali a răspuns (pentru Jesss):

In unele zone se da nu e prostie am prietene de langa Iași si se dau mărțișoare Si la băieți

| zambiriciu a răspuns:

Parerea mea e ca din data de 1 pana in 8happy

| zambiriciu a răspuns:

Apropo la mine in oras fetele nu dau martisoare la baieti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Glumești? Mărțișoarele se dau de 1 martie, indiferent cine și cui le dă.
Te invit pe http://lecturirecenzate.ro/ și pe http://zinnaida.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

POi pe 1-8 baietii dau fetelor martisoare. nu fetele baietilor

| baleabianca a răspuns:

Eu stiu ca de 1 martie fetele dau martisoare baietilor si pe 8 martie baietii dau ciocolata fetelor asa facem noi.

| Lyroy a răspuns:

Eu stiam ca in toata perioada 1-8 martie se pot darui martisoare da in mod normal pe intai dar daca intarzii o zi doua n-are nimica iar referitor care cum da martisoare depinde de zona in care stai stiam ca in moldova parca fetele dau martisoare...

| blondinavali a răspuns:

In unele zone se dau mărțișoare si la băieți ((Iași ) am o prietena si la se da