| anonim_4396 a întrebat:

Cand spune cineva ca vrea negativul unei melodii...la ce se refera? Sau ce e ala un negativ... facetima si pe mine sa inteleg, mersi my friends:X:*

8 răspunsuri:
| MyChemicalRomance a răspuns:

Negativul este melodia fara versuri...

| Khanikua a răspuns:

Pei negativul e at cand nu se aude si vokea la melodie

| TitiDrLove a răspuns:

Adica sunetul de pe fundal! Toate sunetele in afara de voce

| NuExista a răspuns:

E 'fundalul'piesei. Ceea ce se aude pe langa versuri.

Cand cineva cere negativul, cere piesa, dar fara versuri happy

| Ella_1621 a răspuns:

Pai negativul unei melodii este melodia fara cuvinteca sa zic asa...adica doar instrumentul/instrumentele fara vocebig grin

| Lavinia a răspuns:

Negativul este sunetul.de pe fundal

| AngieT a răspuns:

Melodia fara versuri tongue ca la karaoke :*

| Cimbia a răspuns:

Negativul unei melodii inseamna linia melodica adica aceeasi melodie dar fara versuri