| vladclau a întrebat:

Cand sunt cu prietena mea si o sarut pasional sau o ating in unele zone intime ejaculez putin. as vrea sa nu mi se mai intample asta. pot face ceva?

3 răspunsuri:
| dicualex a răspuns:

Dyana rolling on the floor cum Dumnezeu sa poarte tampon, ai vorbit cand trebuia sa taci.

Vlad, e ceva Normal pentru adolescenti, asta in caz ca esti adolescent, e picatura placerii, e bine macar ca se intampla, in caz ca o sa intretii relatii intime cu ea sa porti un prezervativ obligat! Deoarece e riscul mare de a ramane prietena ta Insarcinata. Dar, ma rog, cat despre asta, nu o sa se mai intample cu timpul...

| herbalist a răspuns:

Exista pastile pentru ejacularea precoce. sau exercitiile kegel uitate si u pe net

| dyana_9040 a răspuns:

Sa porti un tampon :*