| anonim_4396 a întrebat:

Cand te speli in zona intima, trebuie neaparat sters si capul penisului? sau poate fi lasat si umed?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, trebuie spalat integral atat capul penisului cat si faldurile cucului, cu apa calda si sapun, pana raamne perfect curat.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum te ai spălat până la vârsta asta?

| dullcat a răspuns:

Trebuie sters, astfel ca umezeala si caldura care se acumuleaza in lenjeria intima nu fac bine pielii, in general.

| Hyperion7 a răspuns:

Ar fi de preferat sa te ștergi, pentru că bacteriile abia așteaptă să-și facă de cap mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spala-te peste tot! Ce vârstă ai, fără supărare?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Normal ca ma spal peste tot, doar ma intrebam daca trebuie sa fie uscata zona aia si oricum am 19 ani tu cati ani ai?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

21 nu te supăra pe mine dar copiii obișnuiesc sa întrebe asta la 13-14 când începe pubertatea!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Dupa ce ai spus, poate pe foaie ai 21 de ani dar la minte 12
daca ai ajuns sa pui varsta oamenilor dupa intrebarile pe care le fac atunci scuza-ma dar mai ai de invatathappy
am pus doar o intrebare normala atat, nu vad nimic rau si n-am jignit pe nimeni, Nu toata lumea s-a nascut invatata.

| Ilovedinero a răspuns:

Cand te speli la subrat chiar de speli? Cum naiba te-ai spalat pana acum? LOGICC ca trebuie sa te speli peste TOT in FIECARE zi