| idanna a întrebat:

Cand te uiti in oglinda esti multumit de imaginea ta? ai vrea sa schimbi ceva daca ai putea? ce anume?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate da as schimba la fizicul meu cate ceva... o operatie de micsorare a nasului de exemplu...asta este singura mea obsesie legata de fizicul meu. o idee daca era mai mic era perfect. dar ii multumesc lui Dumnezeu ca sunt sanatoasa si ca nu sufar de malformatii sau altele...ca la urma urmei nu asta e esential. poate ca m-as simti mai bine in pielea mea in unele situatii, atata tot. in ceea ce priveste caracterul si sufletul... le-as lasa asa cum sunt fara sa stau pe ganduri...de fapt mi-as dori sa fiu putin mai emotiva happy...@byabb si eu imi doresc sa mai dau vreo 4-5 kg jostongue da le dau eu...ca acum ale naibii nu prea vor sa disparalaughing @mina... tu esti multumita?

10 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

Sunt cam certata cu oglindalaughing Daca as putea schimba ceva, as vrea sa am si eu ochii sanatosi. Detest ochelarii!

| Pho3nix a răspuns:

Uneori as vrea sa schimb ceva, dar uneori nu laughing

| just|breathe a răspuns:

Pai...nu prea sunt multumita...as vrea sa am o tunsoare care sa imi placa si sa imi stea bine si as vrea sa scap de cosurile de pe fata si de pete sad...cam atat big grin.

| Gabry a răspuns:

Mi-ar placea sa-mi schimb parul! In schimb totul mi se pare inregulawinking

| urbanghost a răspuns:

De ce sa vreau sa schimb ceva, cine ma vrea ma place asa cum sunt tongue

| notperfect a răspuns:

Eu as vrea sa am ochii albastri chiar daca acum am ochii caprui, sa fiu blonda chiar daca am parul castaniu si daca ar mai fi si o operatie de micsorare a nasului as fi perfecta... Dar tu ce ai vrea sa schimbi la tine? big grin

| Ra a răspuns:

sunt perfecta exact asa cum sunt acum happy cu toate ca am si defecte ( sunt om deci e inevitabil )... ma simt cea mai simpatica fata din lume laughing

| byabb a răspuns:

Kilogramele in pluscrying

| byabb a răspuns:

Multumesc foarte mult. esti o scumpa. puup:*:*:**:*:*:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marya-mary...iti poti pune lentile de contact...merita..mai bine decit ochelarii!
Mina...despre intrebarea ta...sa schimb ceva...hmm...Mda..sa am ochii albastri ca cerul(eu am ochi albastru-verzui)...Sa ma fac blonda...cu parul lung si ondulat...etc...