| Alien a întrebat:

Kand te uiti in oglinda de unde sti ca esti tu ala care sa uite in oglinda si nu ala din oglinda care se uita la tine?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eh nu are cum sa fie altcineva dupa oglina suntem noi care ne vedem acolo.

| NoCharachter a răspuns:

Buna intrebarea...straight face Pai simplu: Eu ma uit la oglinda si reflectia mea din oglinda se uita la mine si ma admirahee hee.

| KorpiklaaniV a răspuns:

Pentru ca tu coordondezi miscarie, nu cel din oglinda. Si sti foarte bine ca tu esti cel adevarat: cel din fata oglinzii happy

| Bogdan9183 a răspuns:

Pai imaginea din oglinda este o imagine virtuala a ceea ce se afla inainte oglinzii. Deci, tu te uiti la ceea ce se afla in oglinda si nu ceea ce vezi in oglinda la tine.

| eliaclodia a răspuns:

Unul simte si celalalt descrie ce simte. Sunt tot eu, in diferite ipostaze permise de legile universului. Daca am fi 2, am putea exista separat, idependent din momentul producerii clonarii. Nu am aflat daca oglinda capteaza definitiv imaginea in structura sa, auzisem candva ipoteze.

| Curiosu a răspuns:

Pur si simplu pentru ca reflexia ta in oglinda e un fenomen normal nu o chestie magica cu spiridusi si lord of the rings...acum serios...

| syjey a răspuns:

Ai auzit de reflexie?

| RoNaLdO_2857 a răspuns:

Pentru ca oglinda este un obiect care arata toate imaginile din fata ei si oglinda nu este decat in geam nu are cum sa fie nimenii in oglindalaughing. Funda?straight face

| FreeSpirit_3224 a răspuns:

Pentru ca daca tu misti capul si cel din oglinda il misca. Dar e imposibil ca cel din oglinda sa miste capul fara ca tu sa vreiwinking

| darkpassyon a răspuns:

A?