| Robert160 a întrebat:

Tu esti multumit de viata ta? Ce te deranjeaza, ce ai vrea sa schimbi?

4 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

De ce sa ne mintim?
Nimeni, niciodata nu va fi multumit de viata lui, mereu vor exista regrete, remuscari, intrebari. Asa e firea omeneasca, nu le poti avea pe toate.
Ce ma deranjeaza? Exact ce am spus mai sus.
Exista prea multe variabile care ar fi putut sa-mi schimbe viata, iar simplul gand ca ar fi putut altfel, ma deranjeaza, si-mi da o stare de neliniste uneori.
Ce as schimba? E imposibil, dar probabil as limita gandirea omeneasca sa se limiteze la prezent si viitor.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Nici pe departe... Păi mă deranjează situația mea generală, ce as schimba? Cred ca modul în care te comporti cu oamenii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La momentul actual pot sa zic ca ma declar multumita. Se vede o mare schimbare in viata mea, am evoluat ca persoana si asta ma bucura mult. As vrea sa ma comport mai frumos si sa nu mai ranesc oamenii la care tin si as mai vrea sa-mi pot marturisi sentimentele fara ezitare.

| GandesteRapid a răspuns:

Sa nu mai fiu timid si Sa am mai mult tupeu