| Anonim69 a întrebat:

Cand un baiat iti spune ca esti prea timida e un refuz subtil?

Răspuns Câştigător
| Bessame a răspuns:

Prea timida in ce fel? adica ti-a zis intr-o anumita situatie asta?
Oricum nu are rost sa te schimbi pentru nimeni! Timiditatea sa stii ca e un farmec paarte!

2 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Cam asa... dar conteaza si cum o spune. Poate e un "indiciu". Poate dadca ai fii mai curajoasa, atunci te`ar vedea altfel. Oricum, eu consider asta mai mult, asa cum ai zis u, un refuz subtil

Răspuns utilizator avertizat