| elenaruxandramadalina a întrebat:

Cand un baiat trebuie sa zica o parere despre o fata si acesta zice ca e bine, dar nu prea...ce poate sa insemne mai exact...thinking

6 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

Daca spui ca e ok fata respectiva atunci ai o anumita indiferenta fata de ea si in final nu te dai in stamba dupa ea.depinde cum te exprimi referitor la unele fete.

| VladGH a răspuns:

Inseamna ca nici el nu stie ce a vrut sa spuna. laughing Cinstit, citeste si tu si ai sa vezi are vreun sens?

| g4mma a răspuns:

Ca e un ametit care nu stie ce vrea.

| Ivanovicius a răspuns:

Mai cere inca vreo doua-trei pareri. Daca sunt la fel, ar trebui sa te reanalizezi. Daca parerile celorlalti sunt bune, atunci acea fata e o fitoasa!

| galagie a răspuns:

Mda......nu-i asculta pe baieti niciodata ca sunt schimbatori; mie intrr-o zi am primit un meaj cu te iubesc de; la un baiat, dusmanul meu...

| Moonshine a răspuns:

Poate insemna ca nu e bine, dar zice ca e pentru ca te place, sau nu vrea sa te supere.