| claudia_5637 a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine sa imi aflu parola la un id va rog ca nu stiu ce s-a intamplat da imi zice ca e blocat plzzz ajutati-ma astept raspunsurile voastre

3 răspunsuri:
| larousee a răspuns:

Intra pe www.mail.yahoo.com, apasa pe I can't access my account, apoi pe I forgot my password. si raspunde la intrebarile setate de tine in cazul in care uiti parola sau se intampla ceva cu ea. apoi resetezi parola

| FataDinVecini_3045 a răspuns:

Nu mai intra.Lasa-l asa, pana maine, o sa isi revina. Ti l-a blocat cineva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stii ce faci ce imi buna solutie de pana acum 1.iei 2 monitoare2.iei un cioca3. dai cu ciocanul in casuta cu parola si gatalaughing! nu garantez ca o sa se mai vada!