| anonim_4396 a întrebat:

Cand va cumparati o haina/pantof va uitati la reduceri? sau nu conteaza pretul?

Răspuns Câştigător
| crisS a răspuns:

Daca imi place foarte mult nu conteaza pretul. Insa de fiecare data ma uit la reduceri nu strica nicio data o piesa noua in garderoba happy eu port ce imi place nu ce este mai scump...

12 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

Cateodata, dar conteaza mai mult confortul.

Psihoyounger

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Daca imi place respectivul produs nu conteaza pretul... Poate ma voi gandi de 2 ori inainte sa-l cumpar daca e prea scump.

kratos
| kratos a răspuns:

Daca am bani nu conteaza pretul iar daca prind un produs ok la pret il iau la reducere!

| inna a răspuns:

Da ma uit si la pret, dar mai ales la calitate.winking

| Elly4all a răspuns:

In general ma uit la calitatea produsului si apoi la pretlaughing u?

| Betty18 a răspuns:

Ma uit la pret uneori dar daca chiar e cv perfect si chiar imi place cu adevarat il iau fara sa stau pe ganduri.de asemenea ma uit si la calitate

| sigmanet a răspuns:

Cine iese la vanatoare de preturi, va cauta reduceri si produsul...Cine iese la shopping...doar va cumpara ce-i place

| S†®£p§¦L§ a răspuns:

E criza! bine inteles ca ma mai uit si la pret.tongue

| madamanu a răspuns:

Eu unul imi cumpar ce imi place cum sta pe mine, dar sunt si exceptii, in care cumpar tot felul de chestii de care nu o sa am niciodata nevoie dar imi plac cum arata happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu ma uit daca sta bine pe mine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca este exagerat de scump, nu cumpar.
Doar daca e de calitate buna si am nevoie urgent happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nickule la 1400 pe luna impartit la 6? 5 membri plus apartamentul? pai eu cu 50 de lei la reduceri ma imbrac papusa.