| valentinalina a întrebat:

Cand va intreaba knv (in special baieti) ktzy ani avetzy si nu vreti sa ii spuneti cati ce ii spuneti?

10 răspunsuri:
| Deny1333 a răspuns:

De ce nu le-aş spune? Eu zic mereu ce vârstă am, nu mă ruşinez.

| Alice a răspuns:

Daca vrei sa imi sti varsta mai intai sa te intreb eu pe tine unele lucruritongue! tine mereu

| AliceHappyGirl a răspuns:

Mie mi se pare o stupizenie sa imi ascund varsta. Deci, merg pe adevar. Mai devreme sau mai tarziu tot va afla si va fi mai rau.

| auroraa a răspuns:

Kiti am toti sunt ai mei, sunt mai tinar ca tine in orice caz, conteaza virsta? ceva de genul asta big grinbig grin funda?

| SimonneBX a răspuns:

In general incerc sa evit intrebareahee hee dar cel mai bine e sa anticipezi cand te va intreba un baiat asta si sa il intrebi tu prima, asa vei putea sa ii spui "a da, si euhappy'' Dar in momentul cand te intreaba spune-i : Tu cati imi dai? Asa scapi happy

| SickOfWriting a răspuns:

Pai depinde de cine intreaba:
-daca sunt fraieri de pe strada care sa baga in seama zic :"Mai multi, de ce te intereseaza? si plec dupa ce ii arunc o privire de scarbawinking"
-daca ma intreaba un baiat simpatic, ca sa par misterioasa zic: "Mai intai tu...si apoi schimb subiectul" si daca insista zic: " Neimportant... happy"

| andrutza1323 a răspuns:

Pai majoritatea fetelor zic o varsta mai mare uneori adica se dau de varsta cu acel baiaatbig grin

| stefun01 a răspuns:

Ii spui :numara si tu anii de cand m-am nascut si pana acum(nu-i spui anul)

| Andy_6451 a răspuns:

Pai eu am 13 da implinesc 14 imd si zic 14 asta ar fi un caz dar tu cred ca la altceva te referi. deci daca cineva te intreaba si tu nu vrei sa-i spui pentru ca s-ar putea sa afecteze o posibila relatie(cred ca la asta te referi) ii spui ca nu intotdeauna conteaza sau ceva de genu:"tu ce crezi conteaza?" stihappy apropo cati ani ai si tu esti cea din poza?big grin

| cosmin09 a răspuns:

Pai nst, las fi intrebat pe el primul sa vad ce raspuns imi da si apoi zici cati vrei.