| lucu a întrebat:

Cand va place de cineva cum o intrebati >:

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

La inceput incerc sa cunosc persoana de care imi place sa vad daca nu e o aparenta. Imi place sa o cunosc din toate privintele. Apoi daca vad ca e ce caut eu incerc sa intru in vorba mai des cu ea, glumim, mai flirtez, un apropo. Incerc sa ii dau de inteles ca o plac. Dupa ii spun pur si simplu. Ii spun direct daca are prieten si ca as vrea sa fim impreuna. Oricum eu mai degraba arat decat spun. Oricum un Te iubesc nu aude o fata de la mine daca nu simt asta. La inceput pornesc cu un Imi placi. Daca avanseaza lucrurile si simte si ea ceva pentru mine se poate ajunge la un Te iubesc.

9 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Nu o intreb, abia daca ii spun... dar ma stradui sa-i arat.

| Marii a răspuns:

Ce sa o intrebi? "Auzi, mie-mi place de tine?"laughing

| Cryssy a răspuns:

Iti dai seama ca nu spun asa direct. Adica il invit undeva, vorbim asa frumos, si ii spun ceea ce simt pentru el. happy

| Sniper a răspuns:

Nu intreb. Ori bat apropouri si isi da ea seama si de'aici imi dau si eu seama daca poate fi ceva sau nu, ori ii spun in fata si ce'o fi o fi.

| betty17 a răspuns:

Eu bat apropouri din care el sa isi dea seama ca imi place de el, daca isi schimba atitudinea fata de mine, se distanteaza inseamna ca nu ma place iar daca ma place va sti el cum sa se apropie de minebig grin

succes

| motanelul a răspuns:

Yo bat apropouri pentru ca persoana respectiva sa isi dea seama singura ca o plac, iar dac nu functioneaza ii marturisesc pur si simplu ce simt pentru ea.

| oky a răspuns:

Cand imi place de cineva nu o intreb ci ii spun pur si simplu ca imi place de ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce ar trebui sa intreb laughing?
Ii zic mai pe ocolite sau ma apropii de x persoana ca doar nu ma duc tinta la x persoana si ii zic " Bunaaa happy. Eo sunt Diana si imi place de tine. " oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti cam direct oky...parerea mea de fata este sa ii dai de inteles mai intai.Si,daca ea nu intelege, atunci poti sa ii spui in fata.In nici un caz pe net. E fumata fazawinking