| Nikongirl a întrebat:

Voi ce ati face daca ati stii ca un baiat va place...v-ati duce voi sa il intrebati? Sau ce ati face?thinking

Răspuns Câştigător
| TudyTudo a răspuns:

Daca iti place si tie de el da-i un semn, iar daca nu lasa totul sa decurga de la sine.

| Nikongirl explică (pentru TudyTudo):

Ce fel de semn?

| TudyTudo a răspuns (pentru Nikongirl):

Zambeste-i,vorbeste cu el, afla-i numarul si tine o conversatie normala, dar nu fi prea insistenta, asta te poate indeparta mult:*

| Nikongirl explică (pentru TudyTudo):

Ce fel de semne?

| Nikongirl explică (pentru TudyTudo):

Aha. Multumesc mult big hug

| TudyTudo a răspuns (pentru Nikongirl):

Cu placere big grin "funda?"

11 răspunsuri:
| Neinteresantul a răspuns:

Eu m-as duce si i-as spune: omule, eu nu-s homo. Uita-te la altul.

| Nikongirl explică (pentru Neinteresantul):

Pai eu sunt fata el e baiat ...care ar fi problema?

| Neinteresantul a răspuns (pentru Nikongirl):

N-ai specificat ca intrebarea e doar pentru fete.

| Nikongirl explică (pentru Neinteresantul):

Pai nu este! big grin Si voi baietii puteti raspune... punanduva in locul unei fete respectiv in locul meu!

| Neinteresantul a răspuns (pentru Nikongirl):

N-am cum sa ma pun in locul tau si nici n-as vrea sa fiu fata. Eu am spus cum as fi reactionat eu.

| Ciocolataaaa a răspuns:

I-as trimite semnale fizice, de exemplu m-as uita la el insistent, l-as lasa sa ma observe si sa se prinda ca sunt interesata, iar daca e si el interesat reactioneaza cumva, daca nu e interesat, poti lejer sa zici ca e paranoic si ca tu doar te uitai la... bluza lui spre exemplu