| andenda a întrebat:

Baieti! atunci cand intrebati o fata cati prieteni a avut va place mai mult daca e un numar mai mic sau mai mare?

Răspuns Câştigător
| BugsBunny034 a răspuns:

Buna
Un numar mic ar insemna ca e o fata grea de cucerit.
Un numar mare insemna ca este o fata foarte pretentioasa care a incercat mai multe tipuri.
Eu de obicei baieti prefere numar cat mai micwinking si din alte motivewinking

| Jhfdfd a răspuns (pentru BugsBunny034):

Care sunt celelalte motice?batting eyelashespuppy dog eyes

| BugsBunny034 a răspuns (pentru Jhfdfd):

Pai de ex de la o anumita varsta apare vorba de relatie sexuala, desigur tu nu ti-ai precizat varsta, normal ca orice baiat ar vrea o fata care s-a culcat cu cat mai putine persoane ( la cat mai multe persoane nu e asa de convenabil)

7 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Cat mai mic sa nu pari pitipoancalaughing

| sodobar a răspuns:

Normal numar mai mic(oricum o sa zica 4-5 dar 100% a avut mai multi)

| oOoBrBoOo a răspuns:

Indiferent, daca noi credem ca ia ne uibeste si ca suntm perfecti unu pentru altu nu ne mai intereseaza cati a avut inainte.Asai baieti?smug... FUNDA?

| BugsBunny034 a răspuns (pentru oOoBrBoOo):

Eu nu cred ca daca ai intreba-o pe iubita ta cati parteneri a avut, si ti-ar raspunde vreo 30... nu cred ca nu ti-ai schimba un pic parerea happy

| oOoBrBoOo a răspuns (pentru BugsBunny034):

Apai la aia sa fi avut 30 sau peste 15 deja cred ca e o... sau poate iti bate joc de alti.big grin dar ai dreptatetongue felicitari pentru funda.