| Aηηy a întrebat:

Cand vor sa faca profesorii greva? ingheata anul sau nu? happy mai multe detalii va rog.

Răspuns Câştigător
| Veve :X a răspuns:

Pai e vorba ca din 31 mai profesorii intra in greva pe o perioada nelimitata iar acest lucru afecteaza pe toata lumea de la profesori la absolventi de facultate. si absolventii scolilor gimnaziale si absolventii liceelor au de suferit fiind nu cred ca [virgula] convine cuiva sa mai repete odata clasa a8a sau a12a sau cei de la facultate din ultimul an sa mai de`a o gramada de bani pentru ultimul an. anul va ingheta doar daca mediile nu se vor incheia si greva nu va inceta pana in 11 iunie.

6 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Din 31 mai vor sa faca greva generalachatterbox Si sper sa nu inghete anulwaiting adica totusi, ii un an din viata noastra, ar fi aiureah sa il pierdem degeaba.

| Rukhsandra a răspuns:

Greva incepe dupa 31 mai si eu sper sa nu inghete anul ...n-am chef sa termin liceul la 20 de ani rolling on the floor)

| Rukhsandra a răspuns:

Greva incepe dupa 31 mai si eu sper sa nu inghete anul... n-am chef sa termin liceul la 20 de ani rolling on the floor)

| ♥.Sagemix a răspuns:

Din cate stiam eu. va fi greva generala pe 31 mai. Nu stiu daca vor continua cu ea. sau doar in aceea zi happy. Nu cred ca ingheata anul, doar ca se vor duce pana prin iulie-august cu Bac`ul si cu inscrierile la liceu pentru cei de `a 8a. happy

| Mirela a răspuns:

Pai cica de pe 30 straight face. nu cred ca v-a inghetsa anul. va fi prea de tot straight face

| iauru a răspuns:

Am inteles ca in 31 mai vor sa faca o zi si daca nu se rezolva (sincer nici eu nu stiu ce vor sa rezolve si ce cerinte au)vor sa-ghete anul
eu n-am de gand sa repet a10a din cauza toanelor lor si sper ca se rezolva si nu se va ajunge la asta