| xtina a întrebat:

Am auzit ca se face greva generala? Este adevarat? Si mai am o intrebare... Se ingheata anul scolar?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Se va face grevă începând cu 31 mai, ele vor fi în cascadă.
Sunt şanse de a se îngheţa anul şcolar şi universitar dacă se respectă orarul grevelor.
Pa, pa.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cel putin asa scriu ziarele si spun stirile TV.
Personal nu cred ca o sa "inghete" anul scolar.
S-auzim numai de bine!

| dyddyyyx18 a răspuns:

Da, greva va fi. De luni, 31. Pe perioada nedeterminata. Cat despre inghetarea anului... straight face ar fi foooaaarte aiurea sa inghete anul` scolar doar pentru 2 saptamani. straight face

| candycarrie a răspuns:

Anul se tot ingheata cica de nu stiu cati ani.nu cred.ca se ingheata.greva,e ft posibil.big grin aproape sigurlaughing poate va tine putin, poate ramanem asa cu mediile (desi cativa profi din liceu care nu fac greva si de obicei sunt profesorii la care avem si probleme cu materia au spus ca ne vor chema la liceu sa ne treaca in timpul grevei) nu se stie ce va fi, cert e ca incearca in astea doua zile ce au ramas sa ai note destule si sa fie de trecere...:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa inghete anul... o mare porcarie eu unul nu cred dar greva ar fi o supppeeerrrr ideee abia astept vacanta semnat brindas antoniu de la c.t.vadu crisuliu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dac se ingheata anl dar sper sa nu se inghete