| yoni a întrebat:

Se mai dau tezele cu subiect unic? sau ingheata anul scolar? fac profesorii greva?

65 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Se dau, nu scapati de ele, credeti ca este asa de usor! De facut fac greva, dar teze si scoala va fi in continuare.Iti doresc multa bafta.

Janina
| Janina a răspuns:

Asta cu grevele e o mare porcarie...asa faceau si cand eram eu in generala... tampenii

| Ella_6365 a răspuns:

Am auzit ca s-ar putea joi sa le dam...
apoi ca intre 24 si 4 iunie...
eu ce sa mai inteleg? o. O

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Grevele sunt programate pentru datele de : 5, 14 și 21 mai.
Restul rămâne a se vedea cum evoluează evenimentele și oportunitățile oferite de Guvernul Boc.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am inteles ca nu se mai dau dar... Dumnezeu stielaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tezele se dau s-au reprogramat in peroada de 26 mai si 4 iunie...greva se face... o mare porcarie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mah eu am auzi ca nu sae mai dau pentru ca ingheata anul greva profiilor mi-a zis si bunikamjea care este inavattoarer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic.Au zis ca nu se mai da.Eu sunt clasa a 8a si imi blocheaza admiterea la liceu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai la televizor a spus ca e greva in zilelele in care sunt tezele dar nici ei nu stiu tezele sigur se dau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer astea nu stiu ce vreau de la viata dar daca se ingheata anul parinti dau in judecata elevi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar nu am eu sper sa dam pentru ca eu sunt a 8a si imi blocheaza admiterea la liceu... si inca un an in generala oo nu mersi... plus ca e o prostie invatamantul romanesc e de nota 0...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dumnezeu mai stiestraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu intr-un fel as vrea sa se dee intr-un fel nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa ba stai la scoala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maine este sedinta la ora 12.00 maine aflam ...pana acum nu stim nimic sigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este mai bine asa, daca nu se mai dau tezele cu subiect unic pentru ca avem timp mai mult sa invatam.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nah...nu fac aia greva tezele sigur o sa se dea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se vor da pe 5, 13 mai k is grevele dar daca se rezolva se vor da pe 28 mai-4 iunie iar daca nu se rezolva ingheata anul' si eu is in gen cls a 7

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca nu o sa se dea tezele. dar daca faq astya vreo surproza si noi elevii sa nu invatam si martzi sa zic.NU MAI FACEM GREVA. dar totusi am auzit ca sunt amanatesadwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca nu se stie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

K se da pe 5 sau mai tz.decy tot se. important e sa invatam si sa fim pregatyti oricand

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ieu cred ca nu se face greva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca vor inghetza anul' sper sa le fie mila de noi! cel putin eu trebuie sa ajung la liceu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca astia nu sunt sanatosi... daca ingheata anulcrying...thoamne fereste eu sunt cls a 8... ce fac. ce ar mai ficrying...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, nu stiu. Profii spun k s-ar putea totusi s dam k se renegociaza da nici ei nu stiu prea bine. E o mare porcarie, oricum nu o sa le foloseasca la nimic, ne streseaza p noi degeaba!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se ingheata anul scolar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ingheata anul shcolar toate clasele repeta anul... nu stiu sigur daca se intampla dar vor face sedinte inaintea fiecarei teze ca sa decida...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deokamdata nu stiu nimic sigur