| RalukaLoveYou a întrebat:

Care a fost cea mai grea situatie pe care ati avut-o cu iubitul/iubita?

6 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Eu în viaţă m-am descurcat, am fost paşnic şi n-am avut probleme în dragoste, au mai fost certuri urmate de veselie şi voie bună.
O seară plăcută!

| RalukaLoveYou explică (pentru Brâncuşi):

Ma bucur ca aveti parte numai de bucurie! Multumesc la fel!

| Brâncuşi a răspuns (pentru RalukaLoveYou):

În viaţă trecem prin multe, uneori totul este frumos, iar când lumea îţi e mai dragă atunci ai parte de necazuri, orice persoană greşeşte!

| RalukaLoveYou explică (pentru Brâncuşi):

Da,adevarat! Dar in anumite situatii e greu sa treci pur si simplu cu vederea.

| DannaK a răspuns:

Conteaza mult cum sunteti amandoi, cat de implicati in relatie sunteti, cata comunicare exista si incredere. daca le aveti pe toate astea cele mai grele situatii vor fi niste certuri banale.

| RalukaLoveYou explică (pentru DannaK):

Este totul Ok. Vreau sa fiu pregatita in caz ca se va intampla ceva! Multumesc oricum:*