| TheLoveDoctorr a întrebat:

Tu cum iti surprinzi iubitul/iubita?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nici neplacut nu e asa usor. Trebuie gandit si raul, si facut cu cap, daca e cazul devil
Eu mi-o surprind placut (sper), cand mai apar pe neasteptate, sau ii cer sa ne intalnim spontan. Faze de genul - vorbim la telefon, ii spun vag pe unde sunt, si se trezeste ca ajung langa ea, sunt specialitatea mea.

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

O compar cu alta

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cum o iau prin surprindere cu ceva placut, neplacut, sau cum o surprind, adica in ce ipostaze? laughing

| TheLoveDoctorr explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Ma gandesc ca neplacut e destul de simplu. laughing

| Rapperităă a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Asa eram si eu cu fazele de genu'. laughing

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Rapperităă):

Pe mine ma ajuta mult si meseria, uneori am ocazia sa conduc cate 3 masini pe zi... Niciodata nu stie unde pot fi laughing

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru TheLoveDoctorr):

Nici neplacut nu e asa usor. Trebuie gandit si raul, si facut cu cap, daca e cazul devil
Eu mi-o surprind placut (sper), cand mai apar pe neasteptate, sau ii cer sa ne intalnim spontan. Faze de genul - vorbim la telefon, ii spun vag pe unde sunt, si se trezeste ca ajung langa ea, sunt specialitatea mea.

| Doub a răspuns:

În fiecare dimineaţă îi dau o mare îmbrăţişare şi mă gândesc că el e singurul care-mi oferă căldură şi protecţie.
În fiecare seară, adorm cu el, mai exact pe el, şi e aşa bine...

#####Patule, te iubesc.♥♥♥

| Drimmero a răspuns (pentru Doub):

E cea mai fidela gagica acest ''pat'', in cazul fetelor e cel mai fidel ''amant''!

| MaybeJustMe a răspuns:

Depinde de tine, tu ar trebui sa stii ceea ce ii place, si ceea ce nu ii place.
Ai putea pur si simplu sa ii faci surpriza o masa la un restaurant mai "lejer", dupa care o mica plimbare de seara, iar cand ajungeti acasa... un masaj relaxant ajuta.

Sau ai putea sa incepi sa surprinzi unele din momentele voastre, dupa care sa faci un colaj cand ai mai multe adunate, si sa-i prezinti colajul(video/poze).

Sau cumparai un cadou, ceva ce stii ca a dorit de mult, dar un cadou facut de mana arata ca este mai important/a pentru tine, eu as merge pe varianta a doua.

Sper ca am ajutat. Bafta!

| TheLoveDoctorr explică (pentru MaybeJustMe):

Nu e de ajutat.Nu in cazul meu, e o intrebare random, dar multumesc!

| devil32angel23 a răspuns:

Eu pe iubitul meu il surprind facandu i o cina romantica la lumina lumanarilor subt clar de luna, facandui o declaratie de dragoste.