| Loryoficial a întrebat:

Care a fost cea mai groaznica pedeapsa pe care ati primit-o de la parintzi?confused

14 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cand m-au lasat in curte la bunici cu o armata de curcani. Avem o frica de curcaniI don't want to seeSe uitau suspect la mine pasarile alea bizarestraight face

| Bacemi a răspuns:

Pedeapsa primita pentru ceva ce facuse fratele meu. Tin minte ca am stat in camera si dupa ce nu mai eram pedepsit pentru ca sufeream. Plangeam fara oprire pentru ca era o nedreptate si nu imi placea ca ei nu ma asculta si ma cearta fara oprire.

| Puf a răspuns:

Tin minte ca am facut mai demult o prostie, nu mai retin care, si a mei mi-au zis ca atunci cand o sa imi fie lumea mai draga vor face si ei la fel, imi vor intoarce totul.Credeam ca deja au uitatlaughing insa, intr-o zi cand prietena mea cea mai buna era singura acasa si vroiam sa dorm la ea, a mei nu m`au lasatlaughing. De obicei ma lasau, au incredere in parintii ei, insa au zis ca asa m`au "pedepsit"laughing imi parea enorm de rau si de acum de fiecare data imi cer scuze cand gresesclaughing asa ii mai inbunezblushing

| iuandfto a răspuns:

Cea mai groaznica. Faptul ca nu m-au lasat la calculator 3 zile si ca prieteni mei stateau de dimineata pana seara.

| Slow a răspuns:

Cand eram mica ma pedepseau pentru ce facea sora mea mai mare. Dar nu rau, ca am parinti indulgenti laughing In rest.stiu ca odata nu m.au lasat sa dorm acasa la o prietena... dar mi. a trecut repede big grin

| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Sa stau in baie cu becul inchis(mi-e frica de intunerik)happy

| Turquoise a răspuns:

Parintii nu m'au pedepsit dar in clasa 1 ne'a pedepsit invatatoarea sa scriem de 100 de ori tot alfabetul, pana a 2a zii o_O [de 100 de ori literele mici si de inca 100 literele mari ]

| MidnightLady a răspuns:

Sa scriu pe 100 de pagini "primit-o".

| pufoletedebomboana a răspuns:

Pai... o luna fara telefon.

| DeDii a răspuns:

N'am fost pedepsita niciodatabig grin

| xNoOLiMiTsX a răspuns:

N-am fost pedepsita!happy

| camelia_1170 a răspuns:

M-au dat la scoala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când eram mai mic, mi-au confiscat CD player-ul pentru că ascultam muzică toată ziua și nu faceam nimic altceva. N-am avut motive eficiente...

| aangelia a răspuns:

Nu m a pedepsit niciodata,...
doar zice asa, sunt pedepsita 2-3 ore si cand o intreb pot sa ies afara.
hai fugi
laughing