| kitty00 a întrebat:

Care a fost cea mai mare greseala care ai facut-o pana acum in viata ta?

12 răspunsuri:
| AlleSss a răspuns:

Am fost cu un prost pe care l-am iubit enorm și el... straight face le spunea la toate "te iubesc " oh go on.
Dar a ta?

| Dariusuu a răspuns:

Că am lăsat-o să plece de lângă mine.

A ta?

| kitty00 explică (pentru Dariusuu):

M-am indragostit de un baiat. Am pastrat pentru mine timp de 8 luni, acum el are prietena si continui sa imi placa de el sad.

| Dariusuu a răspuns (pentru kitty00):

Spune-i ce simți pentru el, va aprecia sinceritatea ta.

| kitty00 explică (pentru Dariusuu):

Nu prea vorbesc cu el... Daca ii zic '' Buna, ce faci '' el ori imi spune ''Bine'' ori nu imi raspunde.

| Dariusuu a răspuns (pentru kitty00):

Dacă e rece cu tine atunci lasă-l, chiar nu meriți asta.

| kitty00 explică (pentru Dariusuu):

Nu-mi pasa. Posibil chiar o merit. Am ignorat multi 'prieteni' cand aveau nevoie de mine. oh go on.

| Dariusuu a răspuns (pentru kitty00):

Lasă-l să fie fericit cu cine e, iar tu trebuie să treci peste. Viața nu se oprește aici, învață din greșeli.

O zi frumoasă îți doresc.

| kitty00 explică (pentru Dariusuu):

Multumesc, si tie la fel!

| DianaDiaa a răspuns:

Ca nu am pus punctul pe i cand trebuia.

| IrinelRaducan a răspuns:

Am dat click la intrebarea ta, cand de fapt voiam sa dau la alta! laughing

| alexmico97 a răspuns:

Sa ma despart de prietena mea... Primesc funda?