| Catalin_Popa_1998 a întrebat:

Care a fost cea mai mare umilinta primită de la o fata?
A mea a fost ca ma bătut la skanderberg.

7 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Hai ca pe tine te-a batut mami tau, nu o fata. Sau a fost cumva si o fata?!? happy

| Catalin_Popa_1998 explică (pentru cristi202):

Da si o fata

| cristi202 a răspuns (pentru Catalin_Popa_1998):

No, nu-i bai, ca puterea nu sta numai in muschi. Un maistru din scoala, cand cienva se forta fizic sa faca ceva fara sa gindeasca ca putea sa faca altcumva, dar mult mai usor, spunea ca degeaba ai muschi, daca nu ai creier. Exista doua tipuri de barbati, sportivii, care au o putere fizica deosebita, dintre care la unii doar asta iasa in evidenta, si intelectualii, care se bazeaza mai mult pe creier, si datorita carora azi am ajuns unde suntem. Oare tu nu faci parte din a doua categorie? Desigur ca e umilitor sa te puna fizic la pamint o fata, dar nu asta este totul.

| cristi202 a răspuns:

Sotia mea m-a batut la ce credeam eu ca am mai tare, la creier, tot un fel de skanderberg a fost, dar mental, si am fost batut la zero, desi in mod obisnuit suntem la egal. happy

| RAY a răspuns:

Cand am pus suflet si am crezut in ea, asta e nimic ce ai patit tu, sa te simti umilit cand o implori sa se intoarca la tine iar ea sa rada de tine, atunci sa vezi umilire

| lpavel a răspuns:

laughing rupe orice relatie cu ea pentru ca de acum daca o superi te mai ia si la bataie... laughing